NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA GODZISZKA - NAJNOWSZE OFERTY

aktualnie brak ofert pracy w miejscowości: Godziszka

OFERTY PRACY GODZISZKA OKOLICE

OPERATOR LINII DO PATCHU
zawód: pracownik produkcji rodzaj: praca stała
Wilkowice
2017-11-13
Kelner/ Kelnerka
zawód: kelner rodzaj: praca stała
Szczyrk
2017-11-08
KELNER / KELNERKA
zawód: kelner rodzaj: praca stała
Szczyrk
2017-11-11
PRACA W MIASTACH

Godziszka - malownicza wieś położona w gminie Lipowa, w województwie śląskim. Miejscowość leży w pobliżu miejscowości takich jak Szczyrk, Buczkowice, Rybarzowice, Kalna, Słotwina i Łodygowice. Wieś wchodzi w skład gminy Buczkowice. Malownicze tereny związane są z bliskością gór Beskidu Śląskiego. W okolicy wiele szlaków turystycznych, w tym na pobliskie Ostre, Skalite i Skrzyczne.

W Godziszce działalność duszpasterską prowadzi parafia Matki Bożej Szkaplerznej. Atrakcyjne położenie wsi i bliska odległość do innych miejscowości sprawia, że pojawia się tutaj dość sporo turystów, którzy są zauroczeni pięknem krajobrazu górskiego. Przez Godziszkę prowadzi alternatywna droga z Buczkowic do Żywca.

Na terenie gminy zrealizowanych zostało wiele inwestycji (gazociąg, kanalizacja itp.). Powstała w okolicy Fabryka Mebli Giętych, która działalność swoją związała z bielskim przemysłem włókienniczym. Na terenie gminy działają także tartaki i zapałczarnia. Przez lata działalności wiele z tych miejsc utrzymało się i wpływa na rozwój infrastruktury całej Gminy.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2017