NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA BUCZKOWICE - NAJNOWSZE OFERTY

Firma
Stanowisko /
Forma zatrudnienia
Miejsce pracy /
Data dodania
Junior Product Manager
zawód: product menager rodzaj: praca stała
Buczkowice
2015-07-27

OFERTY PRACY BUCZKOWICE OKOLICE

Mechanik samochodowy/ Pomocnik mechanika
zawód: mechanik rodzaj: praca stała
Kucharz/Młodszy kucharz Restauracja Orchidea
zawód: kucharz rodzaj: praca stała
Żywiec
2015-07-08
kucharz
zawód: kucharz rodzaj: praca stała
Szczyrk
2015-07-08
konserwator
zawód: pracownik fizyczny rodzaj: praca stała
Szczyrk
2015-07-27
Brukarz
zawód: pracownik fizyczny rodzaj: praca stała
Bielsko-Biała
2015-07-27
PRACA W MIASTACH
Poszukiwane zawody Buczkowice

Buczkowice ? wieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie bielskim, w gminie Buczkowice. Miejscowość jest siedzibą gminy. Geograficznie znajduje się na pograniczu Beskidu Śląskiego (na zachodzie) oraz Kotliny Żywieckiej (na wschodzie). Przez Buczkowice przepływa rzeka Żylica. Przez miejscowość przebiega droga wojewódzka nr 942 z Bielska-Białej do Wisły przez Szczyrk. Miejscowość jest rozlokowana u podnóża góry Skalite.

Kościół Rzymskokatolicki (parafia Przemienienia Pańskiego) prowadzi tutaj działalność duszpasterską. Rada Gminy oraz mieszkańcy czynnie działają w zakresie ochrony środowiska. Gmina Buczkowice jest w całości zgazyfikowana, posiada wspólnie z gminą Wilkowice nowe, ekologiczne składowisko odpadów komunalnych z segregacją odpadów u źródła, działa tutaj biologiczno - mechaniczna oczyszczalnia ścieków. Gmina Buczkowice posiada także nowoczesną łączność telefoniczną.

Na terenie Buczkowic i całej gminy jest bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa: ośrodki wczasowe, domki letniskowe, kwatery prywatne oraz schronisko młodzieżowe. Teren ten sprzyja uprawianiu turystyki. Z Buczkowic pochodzi Łukasz Kruczek - trener polskich skoczków narciarskich, a wcześniej zawodnik.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2015