NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA BUCZKOWICE - NAJNOWSZE OFERTY

aktualnie brak ofert pracy w miejscowości: Buczkowice

OFERTY PRACY BUCZKOWICE OKOLICE

POMOCNIK MONTERA WENTYLACJI I KLIMATYZACJI
zawód: monter rodzaj: praca stała
Górki Wielkie
2016-10-26
Samodzielny księgowy
zawód: księgowy rodzaj: praca stała
Bielsko-Biała
2016-10-17
kucharz
zawód: kucharz rodzaj: praca stała
Szczyrk
2016-10-19
Kontroler Jakości
zawód: kontroler jakości rodzaj: umowa zlecenia
Bielsko-Biała
2016-10-25
Animator
zawód: opiekunka rodzaj: praca sezonowa
Szczyrk
2016-10-25
PRACA W MIASTACH

Buczkowice ? wieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie bielskim, w gminie Buczkowice. Miejscowość jest siedzibą gminy. Geograficznie znajduje się na pograniczu Beskidu Śląskiego (na zachodzie) oraz Kotliny Żywieckiej (na wschodzie). Przez Buczkowice przepływa rzeka Żylica. Przez miejscowość przebiega droga wojewódzka nr 942 z Bielska-Białej do Wisły przez Szczyrk. Miejscowość jest rozlokowana u podnóża góry Skalite.

Kościół Rzymskokatolicki (parafia Przemienienia Pańskiego) prowadzi tutaj działalność duszpasterską. Rada Gminy oraz mieszkańcy czynnie działają w zakresie ochrony środowiska. Gmina Buczkowice jest w całości zgazyfikowana, posiada wspólnie z gminą Wilkowice nowe, ekologiczne składowisko odpadów komunalnych z segregacją odpadów u źródła, działa tutaj biologiczno - mechaniczna oczyszczalnia ścieków. Gmina Buczkowice posiada także nowoczesną łączność telefoniczną.

Na terenie Buczkowic i całej gminy jest bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa: ośrodki wczasowe, domki letniskowe, kwatery prywatne oraz schronisko młodzieżowe. Teren ten sprzyja uprawianiu turystyki. Z Buczkowic pochodzi Łukasz Kruczek - trener polskich skoczków narciarskich, a wcześniej zawodnik.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2016