NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Kelner / Barman

Zawód: Kelner
Miejsce pracy: Szczyrk
Forma zatrudnienia: praca stała

Centrum Kongresów i Rekreacji „Orle Gniazdo" to obiekt położony w malowniczym Szczyrku na wysokości 660 m n.p.m., będący doskonałym miejscem do organizacji pobytów grupowych oraz indywidualnych o różnorodnej specyfice.

Zaplecze gastronomiczne naszego Centrum pozwala na organizację różnorodnych imprez okolicznościowych.

Tym co nas wyróżnia jest wieloletnie doświadczenie oraz nieprzerwana dbałość o zadowolenie zarówno Klientów biznesowych, jak i Gości indywidualnych.

Opis stanowiska:

Miejesce pracy:

Centrum Kongresów i Rekreacji „Orle Gniazdo” w Szczyrku

Główne zadania:

  • obsługa imprez okolicznościowych oraz Gości indywidualnych
  • przygotowanie sali restauracyjnej
  • dbanie o wizerunek restauracji

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku- mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i zaangażowanie
  • miła aparycja
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ze stałym wynagrodzeniem zasadniczym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH