NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

EXPORT MANAGER

Zawód: Manager
Miejsce pracy: Buczkowice
Forma zatrudnienia: praca stała

LARIX - przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, działające od ponad 20 lat w branży outdoorowo-sportowej. Wyłączny dystrybutor na terenie Polski takich marek jak: Uvex, Odlo, Reusch, Meindl, Killtec, Sea To Summit, Camelbak, Reima, Maximo. Właściciel marki Viking.

Opis stanowiska:

Menadżer ds. eksportu / Export Manager Viking Europe – akcesoria sportowe.

Wstępny profil stanowiska pracy:

  • Zarządzanie sprzedażą eksportową oraz oddziałem firmy w Niemczech.

  • Tworzenie i realizacja strategii sprzedażowo – marketingowej.

  • Kreowanie wizerunku marki na rynkach eksportowych oraz kontrola i realizacja strategii rozwoju produktu.

  • Analiza eksportowego rynku i konkurencji oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży odzieżowej, sportowej lub pokrewnej.

  • Bardzo dobrej znajomości, w mowie i piśmie, języka angielskiego (warunek konieczny).

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

  • Wykształcenia wyższego.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych).

  • Praktycznej, bardzo dobrej znajomości pakietu office.

  • Umiejętności organizacji i planowania pracy indywidualnej oraz pracy Zespołu.

  • Determinacji do realizacji planu i wyznaczonych celów.

  • Mile widziane zainteresowanie sportem.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Realny wpływ na wizerunek i kierunek rozwoju marek leżących w zakresie odpowiedzialności w Polsce i za granicą.

  • Pracę w młodym zespole i międzynarodowym środowisku.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Swobodę w osiąganiu rezultatów pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH
Poszukiwane zawody Buczkowice